• TANITIM FİLMİ
  KURUMUZU
  MÜŞTERİLERİNİZE TANITIN

  Aferin Medya, firmanızı hedef kitlenize en hızlı şekilde tanıtan videolar hazırlarken, marka kimliğinizi de ihmal etmez. Ekip güzel bir fikir bulduktan sonra ekipman gücünü devreye sokarak işi montaj kısmına getirir. Ben de kısa yoldan hikayemi anlatayım, internet ortamında, yerel ve ulusal medyada tanıtım filmim dönsün diyorsanız biz buradayız.
 • REKLAM FİLMİ
  REKLAM FİLMİ
  Aferin Medya'ya reklam filmi projesi geldiğinde yüzünde papatyalar açar. Çünkü, ekip Voltran'ı oluşturup tüm güçlerini birleştirdiğinde ortaya harika işler çıkarken sizinle birlikte eğleneceği garanti alntındadır. Prodüksiyon ekibinden motion ekibine, grafik departmanından montaj ekibine kadar herkes projede yerini alır. Kısa yoldan mesaj hedef kitleye ulaştımı sabahlar olmasın.
 • HAVADAN ÇEKİM
  DRONE SİZİN
  İÇİN HAVALANIYOR

  Yüksek binalar, ucu bucağı olmayan üretim tesisleri, araziler, suyun üstünde yapılan akrobatik hareketler veya tekne gezileri, kısaca aktüel kameranın hantallığı benim işime gelmez dediğiniz her yerde afacan Drone'umuzla Full Hd çekimler, e biraz havalı tabi.
 • VİRAL REKLAM
  VİRAL REKLAM Aferin Medya, yaptığı her işe viral değeri katarak ‘’Adamlar yapmış’’ dedirtmeyi hedefler. Advergame, sosyal medya uygulaması, mobil uygulama, video prodüksiyon, banner çalışmalarında en önemli kriteri ‘’Doğal olsun, sağlıklı büyüsün’’dür. Viral kampanyalarda denenmiş kalıpları değil, yeni yaklaşımları benimser. Güncel damarı yakalayan, mizahi yönü güçlü ve markanın önüne geçmeyen kurgularla WOM yaratır, akıllarda kalır.
 • MİMARİ ÇEKİM
  MİMARİ TANITIM
  FİLMi

  Diğer filmlere benzemez mimari projelerin çekimini yapmak. Formlardan, perspektiften, kamera açılarından anlamak gerekir.Aferin Medya en büyük aferinlerini bu alanda da almıştır diyebiliriz. Sadece işten anlamak da yetmez, ekipmanınızın da kallavi olması gerekir. Teknolojiyi yakından takip eden prodüksiyon ekibiyle tanışıp, projenizin vizyonunu oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 • LOGO TASARIMI
  FİRMANIZIN
  GLOBAL YÜZÜ

  Bir marka için bizce en önemli şey onun logosu. Markanın hikayesi, geçmisi, geleceği, ilk mesajı veren en görünür yüzü. Logonun ifade ettiği değer sizin için de önemli ise bol ödüllü tasarımcılarımız sizin için tırnaklarını yiyip en güzel fikri ortaya çıkartmak için iddialı.
 • KURUMSAL KİMLİK
  TASARIMI
  KURUMSAL
  KİMLİK TASARIMI

  Nasıl ki her birimizin bir karakteri, mizacı var. Firmaların da öyle. Formuyla, renkleriyle, görsel ingeleri ile kitlelere mesajlar verir. Bu mesajlarla karakteri oluşur, saygınlığı artar. Bunun farkında olan aferin medya firmanızın logosundan kartvizitine, antedli kağıdından zarfına kadar her bir detayla ayrı ayrı uğraşarak, firmanızın takım elbisesini zevkle diker.
 • KATALOG VE ONLİNE
  KATALOG TASARIMI
  KATALOG ve ONLİNE
  KATALOG TASARIMI

  Kocaman bir satış ekibiniz var ve müşterilerinizi, müşteri adaylarını ziyaret ettiklerinde firmanız, ürünleriniz, kısacası size dair her bilgiyi ellerinin altında bulabilecekleri belkide en kapsamlı çalışmadır katalog. İster basılı mecrada, isterseniz interaktif ve baskı maliyetsiz çözümlerimizle diijital ortamlara entegre işler. Sonuçta ne kadar ulaşılır olursanız o kadar iyi, ya sizce?
 • DERGİ, E-DERGİ ve
  KİTAP TASARIMI
  DERGİ, E DERGİ &
  KİTAP TASARIMI

  Sektörel dergiler, kurumsal dergiler, kamu yayınları aklınıza gelebilecek çok sayfalı her materyalde iletişim, biz de var. Ekip ayakkabılarını bağlayıp sizin için koşmaya hazır. Bana baskı masrafı çıkartmayın diyorsanız, dijital ve aynı zamanda interaktif E Dergi ve E Kitap yazılımlarımız da hazır.
 • WEB ARAYÜZ TASARIMI
  WEB SİTESİ
  TASARIMI

  "Bana tasarım lazım kardeşim, kod kısmını sen bana bırak" diyorsanız biz buna da varız. Yaratıcı ekibimizle ortaklaşa çalışabileceğiniz bir ortamda, daha ekonomik çözümler sunarken "bu amca bunu nasıl kodlatacak?" sorusunu kendimize sormuyor degiliz.Biz de çözüm bol...
 • İLLÜSTRASYON VE
  MASKOT TASARIMI
  İLLÜSTRASYON ve
  MASKOT TASARIMI

  Bayıldığımız işlerin başında gelir. Kurumsal kimliğinizi bir adım öne çıkartırken, size özel karakterinizle geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Sanal ortam cizimleri, size özel desen ve grafik çalışmaları, özel günler için konsept çizimler... Birazcık sanat da olmasın mı?
 • AFİŞ VE AÇIK HAVA REKLAMLARI
  AÇIK HAVA
  REKLAMLARI

  Bizim için açık hava reklamları diğer ajanslar gibi sadece billboard ve afiş çalışmalarından ibaret değil. Gerilla iletişiminden endüstriyel reklam konusunda fikri ve deneyimi olan afacan ekip, dış mekan iletişimi ve üretimi konusunda kallavi bilgisi vardır.
 • 2D ANİMASYON VE
  BANNER TASARIMI
  2D ANİMASYON VE ve
  BANNER TASARIMI

  Aferin, üstün yetenekli illüstratör ve motion ekibi ile geleneksel animasyon konusunda bir hayli deneyimli. Reklam filmlerinden çizgi film animasyona, film jeneriğinden banner tasarımlarına kadar farklı animasyon tekniklerini bilir ve keyifle üretiriz.
 • 3D ORGANİK MODELLEME VE
  KARAKTER TASARIMI
  GESTIÓN
  E WEB HOSTING
  & DOMINIO

  - Estabilidad y seguridad en servidores
  - Configuración y enrolamiento de correos web
  - Manejo de servidores Nacionales e Internacionales
  - Soporte 24/7
 • 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

  GESTIÓN
  E WEB HOSTING
  & DOMINIO

  - Estabilidad y seguridad en servidores
  - Configuración y enrolamiento de correos web
  - Manejo de servidores Nacionales e Internacionales
  - Soporte 24/7
 • 3D REKLAM FİLMİ
  MONITOREO DE CAMPAÑA
  - Respuesta y asesoría 24/7
  - Actualización constante en status de campañas
  - Atención personalizada
 • 3D ANİMASYON
  REPORTE DE CAMPAÑA
  - Número de impresiones
  - Número de clicks
  - Informes sociales
  - Alcances y generación de bases de datos
  - Segmentación especializada
 • 3D MİMARİ ANİMASYON
  IMPLEMENTACIÓN
  DE WEB ANALYTICS

  - Mapeo de calor
  - Diversidad en segmentación de público
  - Monitoreo accesible 24/ 7
 • 3D FUAR STAND TASARIMLARI
  IMAGEN CORPORATIVA
  CONCEPTUALIZAMOS O ACTUALIZAMOS LOS OBJETIVOS DE LA MARCA PROYECTANDO DE MANERA EFICAZ UNA IMAGEN CON PROPIA PERSONALIDAD Y DE ALTO IMPACTO.
 • 3D VİTRİN TASARIMI
  IMAGEN CORPORATIVA
  CONCEPTUALIZAMOS O ACTUALIZAMOS LOS OBJETIVOS DE LA MARCA PROYECTANDO DE MANERA EFICAZ UNA IMAGEN CON PROPIA PERSONALIDAD Y DE ALTO IMPACTO.
 • 3D WALL WASH ANİMASYON
  3D WALL WASH
  ANİMASYON

  Akılda kalıcı eventler için sabit mekanlar nesneler düşünülebilir mi? Bu sorunun cevabı bizde çok net.HAYIR.Mekana özel 3D animasyonlarla hazırlanmış, görsel efektlerle dolu yeni yeni bir dünya. Sizinle birlikte hareket eden objeler, ve markanız için mükkemmel sonuç. Galiba markanız artık Alice ile birlikte harikalar diyarında.
 • WEB SİTESİ TASARIM VE KODLAMA
  WEB SİTESİ
  TASARIM ve KODLAMA

  Sadece web sitesi hazırlamakla kalmaz. Teknolojik alt yapısı güçlü, yazılım ve tasarım normlarına uygun, modüler, kullanım kolaylığıyla markaların dijital prestijini en üst seviyeye çıkartan yapılar yaratır. Sitelerinin ‘’Kusursuz performansla çalışma’’ ilkesini mobil ve tablet ekranlara da taşır.
 • E-TİCARET SİTESİ TASARIM VE KODLAMA
  E TİCARET SİTESİ
  TASARIM ve KODLAMA

  Elimde harika ürünlerim var yada çevrem geniş istediğim ürünü tedarik ederim ama bana bunları satacak bir yer lazım diyorsanız e ticaret çözümlerimiz tam sizin için. Size özel yazılım ve tasarımla ürünlerinizi satıp, kazandığınız paraları Alaçatı'da yemenin keyfi bir başka olsa gerek.
 • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
  SOSYAL MEDYA
  YÖNETİMİ

  Sosyal medyayı, gerçek hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmak olarak tanımlar. Aferin Medya için sosyal medya iletişiminde en önemli kelime ‘strateji’dir. Markaların konumlandırmasına uygun olarak sosyal medya stratejilerini hazırlar ve stratejiyi baz alarak markaya uygun sosyal mecralarda, mecra dinamiklerine uygun ve özel içerik üretimi sağlar.
 • HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ
  HAVADAN
  FOTOĞRAF ÇEKİMİ

  Çekimi yapılacak kocaman alanlarınız, binalarınız, plajlarınız, hatta özel anlarınız bile varsa sizin için dronumuzla fotoğraflarını çekebilir, bir adım öteye geçip konsept kurgular yaratabiliriz. Basılı veya dijıtal mecrada bana da havadan bir foto lazım diyorsanız biz buradayız.
 • ANDROİD UYGULAMALAR
  ANDROİD
  UYGULAMALAR

  Her geçen gün daha değerli hale gelen mobil mecrada yeteneklerimizi sınırsızca sergileriz. Yeri gelir hedef kitlesine tv izlerken tweet attırır, yeri gelir treasure hunt kurgularıyla kampanyaları sahaya entegre eder. Markaların hedefine uygun olarak geliştirdiği mobil uygulamalarla satış kanallarını güçlendirir. Fark yaratan teknolojilerle desteklenmiş kurgularıyla en etkin sonuçlara ulaşır. Mobil pazarlamada ‘’Küçük dokunuşla, büyük etki’’ ler yaratır.
 • İOS UYGULAMALAR
  İOS
  UYGULAMALAR

  Her geçen gün daha değerli hale gelen mobil mecrada yeteneklerimizi sınırsızca sergileriz. Yeri gelir hedef kitlesine tv izlerken tweet attırır, yeri gelir treasure hunt kurgularıyla kampanyaları sahaya entegre eder. Markaların hedefine uygun olarak geliştirdiği mobil uygulamalarla satış kanallarını güçlendirir. Fark yaratan teknolojilerle desteklenmiş kurgularıyla en etkin sonuçlara ulaşır. Mobil pazarlamada ‘’Küçük dokunuşla, büyük etki’’ ler yaratır.
 • MOBİL OYUNLAR
  MOBİL OYUNLAR
  Aferin Medya, sahada da on kaplan gücünde çalışır. Artık internete erişim çok yaygın ve markalarla etkileşim her an ve her yerde mümkün. Markanız için sahanın avantajlarını sonuna kadar kullanır ve hedef kitleyi yakalayıp mobil oyuna bağlar. Marka deneyimini en yüksek seviyeye taşımak için doğru iç görülerden yola çıkar.Ortaya çıkan afilli oyunla siz hedef kitlenize ulaşırken, millet dilini çıkarmış bir şekilde oyuna kitlenir.